Про це говорить вже все місто, а ми прогнозували такий розвиток подій, коли помітили, що щедрий на обіцянки міський голова Сергій Надал “зажав” гарячу воду на День міста, хоча на День незалежності вона таки була, всупереч інснуючому графіку (http://tenews.te.ua/news_all.
Оправдовуватися чиновники будуть сьогодні і, звісно, в кращих свободівських традиціях, робитимуть винним Уряд України та тернополян, які не платять. Для Сергія Віталійовича постійно винними є ті, що не платять…
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
Хоча пояснюється все просто: Сергій Надал не хоче перед виборами піднімати тариф, хоча обєктивно газ подорожчав. Грошей перестало вистачати і цілком логічно, що теплу воду відключили.
Хоча ще перед виборами свободівець Сергій Надал обіцяв цілодобове забезпечення мешканців міста гарячою водою. І саме свободівці активно виступали за надання дозволів на встановлення індивідуального опалення, але рішення паном Надалом досі не прийняте.