Зараз на Тернопільщині триває призов на строкову військову службу. В деяких районах найгірше виконують завдання, тому проведуть відповідіні заходи, щоб здійснити план.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Про це повідомляє прес-служба ОДА.
Як поінформував обласний військовий комісар, полковник Володимир Катинський, найгірше виконують завдання Підгаєцький, Заліщицький, Бучацький, Монастириський райони, м. Тернопіль, Бережани та Чортків. До армії призиватимуть громадян, які придатні за станом здоров’я і яким виповнилося 18 років.
Згідно указу Президента весняний призов на строкову службу проходитиме у квітні-червні, та осінній у жовтні-листопаді 2016 року. Відправка триватиме з 5 травня по 30 червня для осіб віком 18-27 років.
Голова обласної державної адміністрації Степан Барна дав доручення провести засідання районних призовних комісій та вжити відповідних заходів, щоб виконати планове завдання.