На Тернопільщину у відпустку приїхали бійці АТО
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 5 Серпня, 2015 о 17:05
63 дні перебували під Краматорськом захисники України з Бережанщини.
Семеро чоловіків приїхали на відпочинок до Тернополя. Де їх зустріли представники Тернопільської територіальної організації Партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка».
« Ці вояки не знають на скільки часу вони приїхали додому, на тиждень чи більше, або менше… вони готові в будь-який момент знову зібратись і повернутись назад за необхідності. Ми тепло їх зустріли. Раді, що бачимо хлопців живими і неушкодженими» – розповідає керівник секретаріату ТТО Партії Володимир Дзудзило.
Вік захисників вражає: найстарший з них 1986-го року народження, інші 1993… є навіть 19-річний юнак. Кожен розуміє відповідальність за майбутнє своєї країни, знає для чого він перебуває на Сході країни і немає жодного наміру змінювати своє рішення – разом і до кінця!
13:24, 2 Лютого, 2026
11:26, 11 Січня, 2026
18:57, 8 Січня, 2026