11 червня о 10:40 на пункт зв’язку 4-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Тернопільській області від чергового поліції Збаразького відділення Підволочиського відділу Національної поліції України у Тернопільській області надійшло повідомлення про те, що у с. Чернихівці Збаразького району виявлення тіл двох загиблих, громадян 1953 та 1956 років народження, з ознаками отруєння чадним газом, – пише Тернопіль Наживо.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Як вдалось встановити, ймовірною причиною трагедії стала пагубна звичка власника будинку – паління в ліжку. Внаслідок необережності при палінні відбулося займання матрацу з подальшим виділенням продуктів горіння, отруєння якими й призвело до загибелі людей.
Пожежа припинилась самостійно. Пожежно-рятувальні підрозділи до місця події не залучались. Пошкоджено речі домашнього вжитку. Сума матеріальних збитків встановлюється.