Наприкінці серпня відбулася зустріч керівництва області та міста з головою Українського центру бізнесу у Варшаві Яном Маньковським і представниками польською компанії з утилізації відходів та небезпечних матеріалів.
Перегляньте також:
- Графік відключення світла на Тернопільщині 27 липня
- Рятувальники у Бучачі вилучили гніздо шершнів зі стіни церкви
За словами гостей, Польща поступово відмовляється від шиферних дахів – така вимога Європейського Союзу, адже до складу такого покриття входить шкідливий для здоров’я азбест.
«Україна йде до Європейського Союзу, і таку вимогу потрібно розпочинати виконувати вже зараз», – наголосив пан Ян.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чалдаєва в Тернополі зупинено незаконне будівництво
«Задум надзвичайно цікавий, – зазначив голова обласної ради Віктор Овчарук. – Дякую за ініціативу розпочинати реалізовувати його на Тернопільщині. Обласна рада відкрита до співпраці».
Сторони домовилися створити робочу групу і спільно працювати над розробкою проекту.