Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області зареєструвало друкований засіб масової інформації – бюлетень «Наша Галичина Тернопіль».

 Як заявляють засновники видання, його програмні цілі: інформаційно-просвітницька діяльність, розгляд актуальних, проблемних питань місцевих громад, аналітика важливих тем і подій суспільно-політичного життя.

 

Розповсюджувати бюлетень збираються у межах області. Її засновником є «Українська Галицька партія», яка раніше «переїхала» у обласний центр із селі Надрічного Бережанського району.

 

Раніше партія оприлюднила свій маніфест та основні ідеологічні засади від яких подекуди тхне сепаратизмом. Так, партія реінкарнувала ідеї початку ХХ ст. про ексклюзивну цінність Галичини та її ледь не божественну місію в плані розвитку України, а також про самодостатність краю як культурного та економічного Олімпу, якого решта регіонів країни лише обтяжують.

 

Зокрема на своєму сайті «УГП» пише таке:

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Лікар-гінеколог Катерина Бригадир: “Турбота про своє здоров’я – це найкращий прояв любові до себе”
20:12, 21 Червня, 2024

Лікар-гінеколог Катерина Бригадир: “Турбота про своє здоров’я – це найкращий прояв любові до себе”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: