На Тернопільщині учасників організованої групи засуджено до 7 років позбавлення волі

Опубліковано:
20 Жовтня, 2015 о 16:24

Суд підтримав позицію прокуратури Тернопільської області та визнав винними двох учасників організованої групи у вчиненні важких злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів.

 

Досудовим розслідуванням встановлено, що двоє жителів міста Тернополя, не маючи законного джерела доходу, зорганізувалися в злочинну групу та з метою незаконного збагачення здійснювали виготовлення, перевезення, зберігання та збут наркотичних засобів.

 

Зокрема, упродовж майже року наркоділки систематично їздили легковим автомобілем по селах області та закуповували макову соломку. З цієї наркосировини вони виготовляли за місцем свого проживання ацетильований та екстракційний опій, який збували наркозалежним жителям міста Тернополя. Щоб виключити можливість викриття своєї незаконної діяльності, вживали заходи конспірації – у телефонних розмовах не використовували назви наркотику та пов’язаних з його збутом операції.  

 

Організована група припинила своє існування після затримання їх працівниками міліції.

 

Вироком суду обох обвинувачених визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 та ч. 3 ст. 307 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Кожного з них засуджено до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна.   

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Статті
Інтерв'ю
44 бригада
14:43, 12 Травня, 2026

«Молився лише про одне – щоб не розгатили в дорозі»: боєць з Тернопільщини розповів про фронт, дрони і життя під КАБами

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: