Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч.2 ст.121 КК України за фактом нанесення умисного тілесного ушкодження, що спричинило смерть депутата Кременецької міської ради, одного з керівників громадської організації «Народна рада» Віталія Ващенка
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
Завдяки скоординованій та злагодженій роботі працівників прокуратури Тернопільської області та співробітників ГУ НП в області встановлено 4 осіб, причетних до скоєння цього злочину.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що робив та з ким боровся в день загибелі Віталій Ващенко?
7 червня 2016 року повідомлено про підозру та обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою 2 особам, жителям Дніпропетровщини, які вже раніше притягувались до кримінальної відповідальності. Вживаються заходи до встановлення місця перебування 2 інших осіб, причетних до вчинення вказаного злочину.