Тернопільська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за ч.1 ст.203-2 КК України (зайняття гральним бізнесом).
Перегляньте також:
- Графік відключення світла на Тернопільщині 27 липня
- Рятувальники у Бучачі вилучили гніздо шершнів зі стіни церкви
Встановлено, що тернополяни, під виглядом надання послуг під комп’ютерне програмування, консультування та пов’язану із цим діяльність, організували роботу ряду закладів у місті Тернополі по наданню послуг грального бізнесу.
23 червня 2016 року правоохоронці провели 10 обшуків як за місцем здійснення протиправної діяльності так і у помешканнях та транспортному засобі організаторів. Під час них виявлено та вилучено мобільні телефони, близько 50 системних блоків, платіжні термінали, інше комп’ютерне обладнання та грошові кошти, отримані незаконним шляхом.
Досудове розслідування триває.