На Тернопільщині в травні є перші жертви “тихого полювання”.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Як повідомили в управлінні з питань цивільного захисту населення ТОДА, 30 травня 2016 р. о 20.00 в Кременецьку центральну районну лікарню з діагнозом «Отруєння грибами» госпіталізовано місцеву жительку, малолітню С., 2015 р.н.