На Теребовлянщині розшукують 57-річного Шпита Ігора Івановича жителя с.Нова Брикуля, який має психічні захворювання. Він вийшов із свого дому і не повернувся. Про це поліції повідомила його сестра, – пише Доба.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Зниклому на вигляд 60-65 років, волосся русяве з сивиною, не стрижений, з бородою, зріст 165-170 см, худорлявий, відсутні зуби верхньої щелепи, володіє українською та російською мовами.
У день зникнення був одягнений у темний светр, темні штани та гумові шльопанці. Із собою мав паспорт громадянина України.
Про це інформує сектор комунікації ГУНП в Тернрпільській області.
Усіх хто бачив Шпита Ігора Івановича чи має будь-яку інформацію про його можливе місце перебування поліцейські просять телефонувати у Теребовля за номером (03551)2-12-45, чи 102 у будь-який підрозділ поліції.