Пункти обігріву облаштували працівники обласного управління превентивної діяльності на стаціонарних постах дорожньо-патрульної служби краю. Розташовані вони при виїзді з Тернополя у напрямку Хмельницького, Львова та Чернівців. На пункті обігріву є можливість зігрітися гарячим чаєм та отримати кваліфіковану допомогу щодо маршрутів подальшого руху. Пункти обігріву відкриті для всіх , – повідомляють у головному управлінні Національної поліції в області.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Також працівники дорожньо-патрульної служби готові допомогти автомобілістам, які потрапили в скрутні ситуації у зв’язку з погодніми умовами взимку. Такі випадки вже були. Зокрема на трасі Підволочиськ – Скалат патрульні допомогли водієві витягти машину з кювету.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В житлому масиві Збаража згорів автомобіль
При потребі водіїв просять телефонувати у чергову частину відділу управління превентивної діяльності за номером (0352) 52-47-38 або на лінію”102″.