В соціальних мережах обговорюють прецедент повязаний із побиттям 72-річного чоловіка, на дамбі між ставками номер 1 і 2 м. Бережани. Як повідомляють дописувачі, що чоловіка побили зате, що він гуляв з собакою в гумаках… Його роззули і заставили йти до села Лапшин босоніж. Це були так звані “чесні рибалки” колишні браконьєри, які являються членами клубу рибалок і начебто охороняли став від браконьєрства…
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера