Цього літа тернопільський рок-фестиваль «Файне місто» буде тривати чотири дні. Тернополяни та люди із всієї України активно купують квитки. Організатори зробили опитування про те, скільки людей уже обзавелося ним.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Наразі проголосувало більше тисячі осіб. 500 з них – мають квиток, 300 – планують придбати, більше ста – очікують оголошення нових гуртів. Учасники спільноти у соцмережах викладають фотографії придбаних квитків. Комусь його подарували на Миколая, Новий рік, або на День народження.
Тернополянин Юрій Кривий два рази був на фестивалі: – Купив квиток в грудні за 400 гривень. Цього року йду на «Файне», бо кожного разу там дуже круто проводжу час, потім ціла купа вражень і емоцій. Щороку фестиваль набирає обертів і я очікую, що цього року буде ще більше хорошої музики і круто проведеного часу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хедлайнерами першого дня фестивалю “Файне місто” буде “Zdob si Zdub”
– Був на фестивалі Файне місто лише один раз у 2015 році. За нього чув раніше та розумів, що це дивовижний захід. Квиток купив одразу, коли з’явилась перша квота квитків. Пам’ятаю в той день, через кількість відвідувань, «полетів» сайт, де можна було їх придбати. Чому вирішив знову повернутися на Файне? На це питання відповідь не зможу дати тому, що я не вирішував, я знав, що знову там маю побувати. Цього року очікую більших масштабів, нових знайомств, пригод та нових крутих гуртів, – розповідає Андрій Затяжчук з Вінниці.
Нагадаємо, що фестиваль «Файне місто 2016» відбудеться 7-10 липня на території міжнародного аеропорту «Тернопіль». Квиток на чотирьохденний фестиваль зараз коштує 450 гривень.
Довідка
Квитки: http://gastroli.ua/events/fainemisto
Веб-сайт: http://fainemisto.com.ua/