enerhetyk-ua Вуличне радіо

На війні загинув мешканець Теребовлі Михайло Смук

Опубліковано:
27 Травня, 2025 о 16:05

Війна невпинно залишає глибокий слід у серці кожного українця. Трагічна звістка знову спіткала Теребовлянську громаду. 24 травня 2025 року загинув старший солдат резерву 70-ї запасної батареї, теребовлянин  Михайло Юліанович Смук, 1968 року народження.

Михайло Смук
Фото: Теребовлянська міська рада.

Михайло Смук стояв на захисті нашого миру, спокою та майбутнього. Його відданість і мужність назавжди залишаться у наших серцях.



Теребовлянська міська рада та голова громади Олег Продан висловлюють щирі співчуття рідним та близьким полеглого захисника. У цей скорботний час нехай Господь дарує сили пережити біль непоправної втрати. Пам’ять про Михайла Юліановича, мужнього воїна, навіки буде жити у серцях усіх, хто його знав.

Вічна та світла пам’ять Герою!

Нещодавно, ми писали, що підтвердилась загибель воїна з Тернопільщини Василя Ющишина.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Теребовлянська міська рада
Теги: #загинув воїн, #загинув захисник, #загинув Михайло Смук, #Михайло Смук, #теребовля
Коментарі





Статті
Інтерв'ю
Тетяна Федорів
21:38, 5 Вересня, 2025

Історикиня та краєзнавиця Тетяна Федорів розповіла про всесвітньовідому письменницю, яка народилась в Збаражі

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: