На Тернопільщині у двох водоймах масова загибель риби
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 20 Березня, 2026 о 09:10
24.06.2026
22:08:19
Державна екологічна інспекція повідомила 16 березня інспекторів рибоохоронного патруля про загибель водних біоресурсів у двох водоймах: у водоймі загального користування в місті Копичинці Копичинецької МТГ Чортківського району та в орендованій водоймі села Кип’ячка Великогаївської громади Тернопільського району.
Про це повідомляє Тернопільський рибоохоронний патруль.
“Під час обстеження водойм працівники Тернопільського рибоохоронного патруля спільно з представниками Державної екологічної інспекції, Копичинецької міської ради, спеціалістом відділу земельних відносин, містобудування та архітектури Великогаївської сільради, а також головою громадської організації рибалок м. Копичинці зафіксували масову загибель риби”, – йдеться у повідомленні.
Загалом виявлено 1 076 загиблих екземплярів водних біоресурсів, серед них: товстолоб — 524, короп — 380, білий амур — 169, щука — 3. За результатами огляду складено акти обстеження рибогосподарських водних об’єктів.
Підрахунок загиблої риби здійснювали маршрутним методом. Відділ інструментально-лабораторного контролю відібрав проби води для проведення гідрохімічного аналізу.
Тернопільський рибоохоронний патруль продовжує відстежувати ситуацію на водоймах області. У разі виявлення аналогічних випадків громадян просять повідомляти на цілодобову гарячу лінію: (0352) 52-00-22, (097) 427-85-95, (096) 655-87-58.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026