На Тернопільщині розглянули питання освіти, позашкілля та кадрових призначень у сфері реабілітаційних закладів
У Тернопільській обласній раді відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту.
Про це повідомляє Тернопільська обласна рада.
Під головуванням депутатки обласної ради Оксани Мормуль члени комісії розглянули низку питань, що стосуються функціонування закладів освіти області.
Зокрема, депутати опрацювали клопотання та звернення щодо реорганізації закладів позашкільної освіти обласного підпорядкування.
Також погоджено подання кандидатур до складу конкурсної комісії з відбору директора Тернопільського навчально-реабілітаційного центру Тернопільської обласної ради.
Частину питань порядку денного члени комісії розглянули під час засідання, інші — вирішили опрацювати на наступних засіданнях.
Останні новини:
- Атестат через 25 років: на Тернопільщині чоловік закінчив школу в 41 рік
- На Тернопільщині виявили рідкісний вид бабки, занесений до Червоної книги України
- Залишив бізнес та ІТ, щоб керувати вогнем «Богдани»: хто став автором тренду «Увага гармата!»
- Чи існує квітка папороті: що варто знати про історію та традиції свята Івана Купала