На Тернопільщині потяг травмував 68-річну мешканку Нагірянської громади
Медики госпіталізували 68-річну мешканку Нагірянської селищної громади. Жінка отримала численні травми різного ступеня тяжкості перебуваючи поблизу коліїї – повідомляють правоохоронці.
Про трагедію на спецлінію Чортківського райуправління черговий залізничної станції повідомив 6 липня близько 9:30. Він заявив, що машиніст потягу сполученням “Коломия Рава-Руська” неподалік станції “Ягільниця” правою передньою частиною потяга зачепив жінку.
На місці події працювала слідчо-оперативна група. Поліцейські встановлюють усі обставини інциденту.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина