На Тернопільщині обмежено електропостачання у 183 населених пунктах до 20,5 МВт
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 28 Грудня, 2025 о 11:45
18.06.2026
16:48:55
На 9.00 год обмежено електропостачання у 183 населених пунктах (65,9 тис. абонентів) до 20,5 МВт.
Введено графіки обмеження потужності, повідомляють у ТОВА.
Через погодні умови відключено 101 населених пунктів (11,1 тис споживачів).
Найбільше – Зборівський, Збаразький, Кременецький, Шумський РЕМи.
Аварійні бригади працюють над відновленням електропостачання.
Все про відключення світла https://t.me/svitloter/
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026