На Тернопільщині не фіксують масового напливу іноземців: дані міграційної служби

Опубліковано:
30 Травня, 2026 о 13:19
На Тернопільщині не фіксують масового напливу іноземців: дані міграційної служби
На Тернопільщині не фіксують масового напливу іноземців: дані міграційної служби

На Тернопільщині не спостерігається хвилі масових звернень іноземців, зокрема громадян Індії.

Про це повідомили в Управлінні Державної міграційної служби України в Тернопільській області.

За даними відомства, починаючи з 2020 року в області суттєво скоротилася кількість іноземців, які мають посвідки на тимчасове проживання. Тернопільщина традиційно була більш привабливою для іноземних студентів, ніж для трудових мігрантів. Це пов’язано з відсутністю державного кордону, віддаленістю від центральних регіонів країни та переважанням аграрного сектору економіки.

У період з 1 січня до 1 травня 2026 року посвідки на тимчасове проживання у зв’язку з працевлаштуванням отримали 14 іноземців. Зокрема, серед них громадяни Бельгії, Індії, Колумбії, Польщі, Румунії, Великої Британії, США, Таїланду та Туреччини.

Станом на сьогодні на обліку міграційної служби Тернопільської області перебувають 44 іноземці, документовані посвідками на тимчасове проживання у зв’язку з працевлаштуванням.

У міграційній службі також наголошують, що регулярно проводять перевірки щодо дотримання вимог міграційного законодавства як іноземцями, так і громадянами України, які виступають приймаючою стороною.

Крім того, з червня до кінця жовтня на території області триватимуть профілактичні заходи з протидії нелегальній міграції під умовною назвою «Мігрант».

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #міграційна служба, #трудові мігранти
Статті
Інтерв'ю
50 бригада
14:09, 28 Травня, 2026

Після поранення повернувся на фронт: історія командира артилерійського взводу тернопільської артбригади

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: