enerhetyk-ua Вуличне радіо

На Тернопільщині чоловік розбестив 5-річну дівчинку, обдуривши її брата

Опубліковано:
7 Грудня, 2024 о 18:01
розбестив 5-річну
Ілюстративне фото з мережі.

На Тернопільщині чоловіка засудили до семи років за розбещення 5-річної дівчинки.

У Кременецькому районі Тернопільської області суд визнав 40-річного чоловіка винним у насильстві над малолітньою дитиною. Завдяки зусиллям ювенальних прокурорів Кременецької окружної прокуратури йому призначено покарання у вигляді семи років позбавлення волі (ч. 2 ст. 156 КК України).



розбестив 5-річну
Ілюстративне фото з мережі.

Злочин стався в одному із сіл Кременецького району. Чоловік, побачивши що п’ятирічна дівчинка гралася зі своїм двоюрідним братом на вулиці, попросив хлопчика принести хліба. Поки дитина пішла за дорученням, зловмисник залишився наодинці з дівчинкою. Він підняв її на руки, заніс у вуличний туалет і там вчинив розпусні дії.

Коли братик помітив відсутність сестри, він негайно побіг до мами. Разом вони почали кликати дівчинку. Крики налякали чоловіка, і він покинув дитину, після чого втік.

Попри те, що обвинувачений категорично заперечував свою причетність до злочину, ювенальні прокурори надали переконливі докази його вини. На підставі цих матеріалів суд виніс вирок – 7 років позбавлення волі.

Наразі вирок не набрав законної сили, що дає можливість засудженому подати апеляцію.

Цей випадок є болісним нагадуванням про необхідність пильності й захисту дітей, а також про важливість справедливого правосуддя, яке захищає найвразливіших членів суспільства.

На Тернопільщині 27-річний чоловік зґвалтував 6-річну родичку

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури
Теги: #кременеччина, #розбещення, #Розбещення малолітньої
Коментарі





Статті
Інтерв'ю
Тетяна Федорів
21:38, 5 Вересня, 2025

Історикиня та краєзнавиця Тетяна Федорів розповіла про всесвітньовідому письменницю, яка народилась в Збаражі

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: