На Тернопільщині народні майстри презентували ноу-хау для обігріву приміщень. Коштує копійки, а працює не гірше за дорогі котли.
У селі Озеряни майстер переробляє старі радянські пралки у котли.
Перегляньте також:- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Собівартість такого винаходу менше 100 гривень, якщо уже маєте радянську пралку. Гроші умілець використав на допоміжні матеріали – шурупи та болти. Працює така пічка на тирсі. У морози може обігріти кімнату в 25 квадратних метрів. Одного мішка дерев’яної стружки вистачає на півдоби.
Фахівці із опалення перспективно оцінюють нові джерела енергії, однак наголошують – такий котел – це пристрій підвищеної небезпеки. Перш ніж встановлювати у себе винаходи народних умільців, слід проконсультуватися у пожежників.
Винахід тернополянина скоро зможе знайти прихильників й в інших містах. Принаймні із Харкова до чоловіка вже телефонували з проханням вислати креслення своєї пралки-котела.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Собівартість такого винаходу менше 100 гривень, якщо уже маєте радянську пралку. Гроші умілець використав на допоміжні матеріали – шурупи та болти. Працює така пічка на тирсі. У морози може обігріти кімнату в 25 квадратних метрів. Одного мішка дерев’яної стружки вистачає на півдоби.
Фахівці із опалення перспективно оцінюють нові джерела енергії, однак наголошують – такий котел – це пристрій підвищеної небезпеки. Перш ніж встановлювати у себе винаходи народних умільців, слід проконсультуватися у пожежників.
Винахід тернополянина скоро зможе знайти прихильників й в інших містах. Принаймні із Харкова до чоловіка вже телефонували з проханням вислати креслення своєї пралки-котела.