З початку року на Тернопільщині вже двоє громадян подали декларації про майновий стан і доходи за 2014 рік із доходами більше мільйону гривень.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Ними задекларовано доходи від продажу нерухомого та/або рухомого майна на загальну суму 2,7 млн гривень. В результаті декларанти самостійно сплатили 136,7 тис. грн податку на доходи фізичних осіб.
Головне управління ДФС у Тернопільській області висловлює вдячність громадянам, які вже задекларували свої доходи за 2014 рік, і нагадує, що цьогорічна деклараційна кампанія триває до 1 травня.