На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина
У Тернополі на пляжі «Циганка» сталася трагічна подія — під час відпочинку на воді загинула 15-річна дівчина. Повідомлення про інцидент надійшло до поліції 24 червня близько 15:00.
Як попередньо встановили правоохоронці, неповнолітня жителька Скалатської громади перебувала на пляжі разом із друзями. Під час купання вона зникла під водою.
До пошуків залучили рятувальників, медиків та працівників поліції. Водолази виявили дівчину у водоймі та витягнули на берег. Медики намагалися її реанімувати, однак врятувати життя підлітка не вдалося.
За фактом загибелі дитини правоохоронці проводять перевірку та встановлюють усі обставини трагедії. Подію попередньо кваліфікують як нещасний випадок.