На Дружби у Тернополі видаляють небезпечне дерево
У Тернополі на вулиці Дружби 6 травня проводять роботи з видалення аварійної ялини. Дерево розташоване на зеленій зоні поблизу парку «Сопільче».
Про це повідомляє ТМР.
Для виконання робіт комунальники залучили автовишку. Як зазначається, ялина підлягає видаленню відповідно до висновків комісійного обстеження.
Роботи проводять із дотриманням чинних норм та вимог безпеки. Тернополян просять врахувати можливі тимчасові незручності та оминати місце проведення робіт.
Останні новини:
- Благодійний фонд «Подоляни» передав 105-й бригаді ТрО потужну зарядну станцію EcoFlow
- Як повернутись з СЗЧ через Армію+ в елітні підрозділи
- Чому тарифи на воду зафіксували на рівні 2022 року та як це вдарило по бюджетах громад у 2026-му
- Студенти ТНПУ дослідили басейн річки Дзвинячка під час комплексної гідрологічної практики