Інформцентр РНБО повідомив про все більше опорі місцевих жителів бойовикам на окупованих територіях Донбасу. Жінки поставили прем’єру ДНР ультиматум.
Інформцентр РНБО повідомив про все більше опорі місцевих жителів бойовикам на окупованих територіях Донбасу.
«Зокрема, в Донецьку вчора відбулося чергове виступ, організований так званим об’єднаним жіночим батальйоном опору. Місцеві жінки обурені наявної ситуацією, що склалася з поставками продуктів харчування та відсутністю будь-яких соціальних гарантій від терористичної влади, а також появою фальшивих грошей від керівництва так званої ДНР, які не приймає жоден магазин. Активістки протестного руху поставили так званому прем’єру ДНР ультиматум – протягом двох місяців забратися геть з міста », – сказано в зведеннях інформцентру РНБО.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Аналогічні протести місцевих жителів, за даними РНБО, протягом останніх днів відбулися в Амвросіївці, Торезі та Єнакієвому Донецької області і в Антрациті, Свердловську, Червонопартизанську та Ровеньках Луганської області.
«Крім того, в окупованих населених пунктах Фащівка, Чорнухине та Красний Луч, де російські військові прямо посеред житлових кварталів розташували позиції для обстрілу сил АТО установками« Град », місцеві жителі вийшли з підручними засобами, вимагаючи від росіян покинути їх міста і вивести з них всю бойову техніку », – додали в РНБО.