На Бережанщині жінка на мопеді потрапила у ДТП і їй відірвало палець
Про аварію з потерпілими надійшло повідомлення 6 березня близько 15:00 на спецлінію Бережанського відділу поліції.
Про це повідомляє поліція Тернопільщини.
При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що жителька міста Підгайці 1962 року народження, керуючи мопедом Honda Dio, не обрала безпечної швидкості та допустила зіткнення із припаркованими автомобілями Citroen та Volkswagen.
У результаті удару жінку з травматичною ампутацією пальця та іншими тілесними ушкодженнями госпіталізували до медзакладу.
Останні новини:
- Село на Тернопільщині, яке називають “маленькою Британією”: неоготичний костел і неймовірні краєвиди
- На Курщині загинув захисник з Тернопільщини Григорій Демчук
- Вважався зниклим: підтвердилась загибель снайпера Ярослава Денчука з Тернопільщини
- У Чорткові до Дня Конституції проведуть благодійний забіг «Рух до перемоги»