На “Бамі” вщент згоріла дача (ФОТО)
Сьогодні близько 17.00 год на дачному участку біля вул.Володимира Великого вщент згорів дерев’яний дачний будиночок. Пожежу вдалося ліквідувати силами чергової бригади районної ДПРЧ.
Пожежу побачили жителі багатоповерхівки і викликали рятувальників. Врятувати сам будиночок невдалося. Дерев’яна споруда вигоріла вщент за лічені хвилини. Причину займання наразі не встановлено.
Останні новини:
- На Тернопільщині готують школи до навчального року: безкоштовні обіди матиме кожен учень
- Батьки випускників у Копичинцях пояснили скандал навколо пісні на випускному
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі