На “Бамі” вщент згоріла дача (ФОТО)
- Опубліковано: Олег Жак
- —
- 6 Листопада, 2014 о 17:42
16.06.2026
02:18:45
Сьогодні близько 17.00 год на дачному участку біля вул.Володимира Великого вщент згорів дерев’яний дачний будиночок. Пожежу вдалося ліквідувати силами чергової бригади районної ДПРЧ.
Пожежу побачили жителі багатоповерхівки і викликали рятувальників. Врятувати сам будиночок невдалося. Дерев’яна споруда вигоріла вщент за лічені хвилини. Причину займання наразі не встановлено.
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026