“За два останні роки тисячі українок пройшли через війну … Мета цього блоку, як і всього проекту” Якби не війна “- показати Героїв такими, якими вони є. Без вигаданих історій і сюжетів. Хоча на фото ви не побачите їх в камуфляжі, на передовій, змученими і втомленими. Це єдине, що ми дозволили собі змінити. Тому що дійсно хотіли, щоб ці розкішні жінки хоч на кілька годин відчули себе по-іншому “, – розповіли організатори фотосесії.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
![](http://patrioty.org.ua/images/2016/03/09120600_09120138_8f10fb9263875e9b738660e6083e04cd.jpg)
![](http://patrioty.org.ua/images/2016/03/09120600_09120138_9405ee14ba9dae98714630f81ba1c182.jpg)
![](http://patrioty.org.ua/images/2016/03/09120600_09120139_443aaa67896ed99bb7292c6355207985.jpg)
![](http://patrioty.org.ua/images/2016/03/09120600_09120139_333de2fd808fd73ef16ba2a23144a260.jpg)
![](http://patrioty.org.ua/images/2016/03/09120600_09120139_2526cf72b355e8f6d142681397b15f92.jpg)
![](http://patrioty.org.ua/images/2016/03/09120602_09120140_ea37dc02ea90aa987c20d2611daa11cc.jpg)
![](http://patrioty.org.ua/images/2016/03/09120602_09120140_8366606c83eb1dc5156fbc1060dbf24d.jpg)
![](http://patrioty.org.ua/images/2016/03/09120602_09120140_038c22478d1aab25be04024d1988ce12.jpg)
![](http://patrioty.org.ua/images/2016/03/09120602_09120141_4563853365a2cef169858fe8a7397bc8.jpg)
![](http://patrioty.org.ua/images/2016/03/09120602_09120141_5895de1a011035e86c7fdaf327db6711.jpg)
![](http://patrioty.org.ua/images/2016/03/09120602_09120141_cd9c7af60c050e9e9169e198ff5540be.jpg)
![](http://patrioty.org.ua/images/2016/03/09120602_09120141_3a51941e563538a7dbbd8c2ecc5cb66c.jpg)
![](http://patrioty.org.ua/images/2016/03/09120602_09120142_1acc9322b9f6a6a2310ce8eae5effee0_large.jpg)
![](http://patrioty.org.ua/images/2016/03/09120603_09120142_7ecf6a8793ad74cb2b18019a970dcd27.jpg)
![](http://patrioty.org.ua/images/2016/03/09120603_09120143_52a8fb89a96ad1979aeeb63c9948b6ba.jpg)
![](http://patrioty.org.ua/images/2016/03/09120603_09120144_d578783a9aa34cdf8ad26c7f6d8586b8.jpg)
![](http://patrioty.org.ua/images/2016/03/09120604_09120144_a38f8d98b132c5e3a7d20bf319d26556.jpg)
![](http://patrioty.org.ua/images/2016/03/09120606_09120144_0387680e772adfa25cb0d9f866dd5e7a.jpg)
![](http://patrioty.org.ua/images/2016/03/09120606_09120145_61802ac3305f2b992cfdf221fc8a407b.jpg)
![](http://patrioty.org.ua/images/2016/03/09120607_09120145_581987e12d9e02dee18d7f439905391c.jpg)
![](http://patrioty.org.ua/images/2016/03/09120607_09120145_96c4809165facb7694faff765841f96e.jpg)
![](http://patrioty.org.ua/images/2016/03/09120607_09120146_104def771e0e17d6faa3c8b91c5cb541.jpg)
![](http://patrioty.org.ua/images/2016/03/09120607_09120146_ed4851883b3ae92219c52caf069fc56a.jpg)