Понад 40 представників Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського нещодавно взяли участь у професійній прощі медичних працівників, яка відбулася в духовному центрі Зарваниця.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Архиєрейську Божественну Літургію відправив Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк).
Після водосвяття відбулася Панахида за загиблими воїнами біля каплиці св. Юрія Переможця. Паломники взяли участь у Хресній дорозі, відвідали купіль св. Анни та поклонилися чудотворній іконі Матері Божої Зарваницької.
Потрібно зазначити, що представники ТДМУ втретє на професійній прощі.