Закордонна компанія «Вуд Конекшн» невдовзі пропишеться у Тернополі. Днями відбулася зустріч голови облдержадміністрації Степана Барни з представниками компанії, на якій обговорили всі актуальні питання стосовно розміщення й функціонування деревообробної фабрики у нашому краї.
Перегляньте також:
- Велике горе: трагічно загинула медсестра тернопільської лікарні
- На Тернопільщині водій вночі зачепив дзеркалом пішохода, а той помер
«Певні обставини, що склалися спонукали підприємство шукати інші ринки збуту, де можна було б почуватися комфортніше, — розповідає представник ТОВ «Вуд Конекшн» Юрій Слободянюк. — Вибір припав на Україну, адже тут, насамперед, є необхідна для виробництва сировина — дуб, ясен, бук. У Тернопільській області, зокрема, також у наявності є й необхідна робоча сила».
«Вуд Конекшн» являє собою цілу мережу фабрик — одна материнська і багато дочірних. У багатьох країнах компанія має своє представництво і дилерів, які забезпечують гарантований збут. Підприємство планує випуск нової для українського ринку продукції — підлоги з натурального дерева, виробленої за спеціальною, новітньою технологією. А також виготовлення стільниць з натурального дерева, сходів, різного роду заготовок з твердих порід деревини.
Продаж готової продукції — як на експорт, так і на український ринок. У першу чергу, здійснюватиметься експорт з метою виконання вже укладених контрактів на постачання продукції в основному до Данії та інших країн Західної Європи.
Загальна вартість обладнання фабрики, що буде переслане сюди — близько 3 мільйонів євро. Місце, де пропонується розмістити виробництво, що не супроводжуватися надмірним шумом (запевняють представники компанії — прим.авт.), розташоване у промисловій зоні міста. Реєстрація фабрики планується в Тернополі. Кількість робочих місць — у районі 70. Робота відбуватиметься в одну зміну, зарплата в середньому становитиме близько 5 тисяч гривень.
«ТОВ «Вуд Конекшн» планує залучити до виробництва побільше жінок, адже вони набагато ретельніше й акуратніше вміють виконувати дану роботу, — стверджує представник компанії Лариса Слободянюк. — Попередньо планується, що перша переробка сировини стартуватиме вже за два-три місяці».