Маловідома партія намагається “купити” тернополян одягом

Опубліковано:
21 Вересня, 2015

У вересні та серпні у соціальній мережі Facebook «Українська Галицька партія» розіграла «симпатичний левовий реглан». А вулиці міста Тернопіль заполонили білборди та сітілайти із політичною рекламою новоствореної партії.

 Про це пише сайт громадської мережі “Опора”.

 

За умовами, щоб взяти участь в розіграші реглану, потрібно спершу вподобати сторінку «Української Галицької партії» Тернопільської обласної організації, потім зробити репост запису своїм друзям по соціальній мережі. Ім’я переможця розіграшу мало визначатись за допомогою сервісу random.org.

 

«Українська Галицька партія» є досить молодою та маловідомою партією, адже за даними Державної реєстраційної служби України вона зареєстрована 18.08.2014 р., головою партії є Мельник Ігор Володимирович, офіційна адреса реєстрації – м. Львів, вул. Конотопська 2, кв. 23. Головним територіальним управлінням юстиції у Тернопільській області, 06 лютого 2015 р. зареєстрована Тернопільська обласна організація Політичної партії «Українська Галицька партія», її керівником є – Велиган Ігор Богданович.

 

Потрібно зазначити, що якщо «Українська Галицька партія», чи інші політичні партії, будуть продовжувати проводити подібні розіграші після офіційної реєстрації кандидатів у депутати місцевих рад, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, то такі дії можуть мати ознаки порушення Закону України «Про місцеві вибори» п.4. ст.60 яка говорить, що «забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг. Забороняється укладення з виборцями за рахунок коштів виборчого фонду оплатних договорів на проведення передвиборної агітації». Потрібно зазначити, що 5% від розміру мінімальної зарплати станом на вересень 2015 року становить 68 грн. 90 коп.

 

Ще одним проявом активної політичної діяльності цієї партії, є розміщення на вулицях міста білбордів та сітілайтів із партійною символікою та закликом «Будуємо Україну – починаємо з Галичини», ці рекламні матеріали без вихідних даних. На нашу думку, така політична реклама до початку передвиборчої кампанії може мати ознаки передчасної агітації та порушує принцип рівних можливостей.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Василь Тракало
09:43, 6 Червня, 2024

До професійного свята. Інтерв’ю з головою Тернопільської обласної організації НСЖУ Василем Тракалом

Блоги

ТОП новини тернопільщини: