“Yesterday”, “Червона рута”, “Києве мій” – далеко не весь репертуар маленьких вуличних музикантів, котрих можна було почути вчора на вулиці Сагайдачного біля Арт-галереї.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Юліана, Ярослав та Марта Пилипів – рідні братик на сестрички. Уже кілька днів просто неба грають для тернополян на трубі, тенорі та барабані.
Найстаршого, 9-річного Вдалислава можна було побачити раніше біля тристороннього годинника у сквері Шевченка. Тоді він, наполегливо збираючи гроші на телефон, збирав і здивовану публіку навколо себе.
Такий маленький, а вже заробляє – хвалили перехожі, кидаючи кілька гривень.
Замість омріяного телефону вирішив купити планшет, зізнається. Його купив, каже по-секрету, за 3 000 гривень.
“А тепер хочемо назбирати Марті на барабан, щоб вона собі гарний купила, а то в неї старенький дуже він, ” – кажуть дбайливі братик та сестричка.
Задля спільної благородної мети і грають то біля того ж годинника, то тут, під стінами Арт-галереї. Зізнаються, вартість хорошого інструменту сягає 7-8 тисяч гривень.
Усі троє – вихованці першої музичної школи. 8-річна Юліана освоює тенор, Влад грає на трубі, а наймолодша – 6 рочків – Марта вчиться грати на барабані.
Тернополяни немов відчувають, зароблені мистецтвом гроші дітлахи на безглузді іграшки та морозиво не витратять, у них благородна мета. Відтак і їхня валізка чи не щохвилини поповнюється гривнями. Щоразу на крок ближче до мрії.
Надія ВИХРИСТЮК