Металевий кіоск, який тиждень тому вночі встановили на зупинці на Карпенка (в напрямку від “Берегині” – авт.), вранці 28 вересня демонтували. Місцеві мешканці подію сприйняли з радістю, бо ж МАФ встановили на зеленій зоні та під людськими вікнами, – пише “20 хвилин”.
Перегляньте також:
- Частина Тернополя залишилась без світла через трансформатор
- Тернопільщина прощається із захисником Романом Липкою
Хто власник об’єкту – невідомо. Після встановлення кіоска на сполох вдарили депутати від Дружби Оксана Яциковська та Андрій Шкула: об’єкт встановили на стику їх округів і до кожного з депутатів звертались мешканці. Момент встановлення МАФу вночі застав пан Шкула, який повідомив про ситуацію на своїй сторінці в “Фейсбуці” та викликав на місце події поліцію.
На місці робіт були лише наймані робітники, які не змогли ані пояснити чиє добро, ані показати документів. Також депутати звертались до виконавчих органів міської ради з вимогою відповісти, хто надав дозволи для металевої буди на зупинці та ще й на зеленій зоні. З’ясувалось, що дозвільних документів на встановлення там МАФу – нема, хто власник – невідомо. Тож у раді прийняли рішення про демонтаж.
— Завдяки рішенню про демонтаж працівники муніципальної поліції змогли оперативно демонтувати об’єкт, звільнивши зупинку і зелену зону, – каже депутат міської ради Андрій Шкула.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під покровом ночі на Карпенка встановили незаконний МАФ
— Це показово, бо місцеві мешканці, які скаржились до мерії та депутатів, зрозуміли, що можуть впливати на такі процеси і захищати свої вулиці. Обов’язок депутатів – стежити за законністю в межах своєї компетенції та виконувати доручення виборців.
— Після таких демонтажів «бізнесмени» потім починають нав’язувати думку про утиски, переслідування, перешкоджання підприємницькій діяльності, – додає депутат. – Але це все тиск на громаду. Товариші, дійте за законодавством і не нагинайте громаду, тоді все у вас буде добре. А робити бізнес там, де захотілось, всупереч глузду і закону… вибачте, ті часи пройшли!
Демонтований МАФ забрали на своєрідний арештмайданчик для таких об’єктів на території одного з комунальних підприємств. Власник, якщо знайдеться і захоче повернути кіоск, оплатить вартість демонтажу і лише тоді забере своє майно.