Любителі татуажу зібрались нещодавно у «Бункермузі». Одні прийшли показати майстер-клас із нанесення малюнків на шкіру, інші – щоб поповнити на собі колекцію тату.
Перегляньте також:
- Як потрапити в екіпаж танка “Leopard”
- Керівник будівельної компанії «Креатор-Буд» Ігор Гуда взяв участь у Західноукраїнському бізнес-форумі
Альона Макух, організатор тату-паті: «Ідея заходу була в тому, щоб зібрати людей, які цікавляться татуюванням, які мають татуювання, які роблять татуювання. А також – розпис хною, боді-арт. Тобто різні речі, які робляться на тілі, на шкірі. Метою було зібрати тусовку таких людей. У нас дуже багато татуйованої молоді і немолоді, які думають, де б то показати свої роботи».
На захід запросили не лише тернополян, а й майстрів з інших міст. Павло Растик приїхав з Рівного. Татуажем цікавиться давно, але голку до рук узяв лише рік тому. За цей час він створив чимало малюнків.
Павло Растик, майстер татуажу (Рівне): «Може хтось із моїх друзів захоче якийсь мій малюнок. Якщо йому сподобається – я можу допомогти, підказати. Це залежить від місця, куди він хоче, щоб йому нанесли».
Клієнти не забарилися. У Дмитра це вже далеко не перше татуювання. Як каже, хлопець, «близько 7, а може й більше». Стверджує, що жодних проблем після нанесення малюнків не було. Перше тату він собі зробив у 16 років, зараз йому – 21.
Дмитро, клієнт майстра татуажу: «Це – інтерпретація індійської богині Калі. У мене вже близько 7 татуювань, а може й більше».
Були на заході і майстри з нанесення зображень на шкіру хною. Якщо класичним татуажем цікавляться переважно хлопці, то малюнками хною – дівчата.
Оксана Козевич, майстер з нанесення малюнків хною: «Я цим займалась давніше, а на такому загальному рівні – десь півроку».
На відміну від татуювання, такі малюнки залишаються не назавжди, а лише на кілька тижнів. І то – лише за умов правильної підготовки та подальшого догляду.
Ірина Ханас, майстер з нанесення малюнків хною: «Потрібно обезжирити шкіру, потім нанести сам малюнок, почекати поки він трішки висохне, відлущиться фарба, а потім його зволожити олійкою. Це запорука того, що малюнок буде довше носитися і не втрачатиме свого кольору».
Щоб відвідувачі заходу не нудьгували, організатори запросили столичного гостя, чи то пак – гостю.
Жужу, розважає відвідувачів тату-паті: «Ви пятий чоловік, з которим я розмовляю тут. Зараз побачимо, що тут відбувається… відбувається… відбувається…»
Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, камера – Тетяна Шабанова.