Луганчанин влаштував розбірки в Кременецькій райлікарні
- Опубліковано: Новини Тернопілля
- —
- 7 Грудня, 2015 о 16:13
Хочу розповісти про переселенця з Луганщини, котрий поводив себе не вельми адекватно у приміщенні Кременецької райлікарні.
Скандал відбувся минулого тижня у середу. Саме чекала на прийом до лікаря, і тут повз мене пролітає чоловік років тридцяти, тридцяти-п’яти. Вигляд у людини збуджений, а на всі боки летять прокльони на адресу лікарів, лікарні, України… діставалось навіть перехожим хворим.
Пізніше знайома розповіла, що також бачила цього мужчину, він горлав біля кабінету головного лікаря, що хворий, а ліків нема, грошей нема… І з одного боку людину цілком можна зрозуміти, якби не сама суть слів того суб’єкта.
Точно процитувати не зможу, але приблизно звучало так:
Ваша Україна мене до могили доведе, ви западенці нас ніколи не любили, ніколи в ваші Україні порядку не буде, що мені дала ваша Україна…
Повторюсь, що людину можна зрозуміти хворий, потрібно ліки… Але як зрозуміти ці слова про недолугу Україну та українців і ще й з такою позицією! Невже Україна не його а лише наша? Як тоді людина може вимагати щось в державі якщо не вважає її своєю (бо як інакше сприймати «ваша Україна» не знаю)?
Чому ми мало не що місяця хоронимо молодих хлопців котрі боронять його дім, а він тут схоронився за їх спинами та горлає про ненависть до нашої Батьківщини? Звідки в людей береться взагалі таке відношення? Погане життя? А от западенці тут, чудово всі живуть! Правда?
Мені зовсім не хочеться скривдити інших переселенців чи змусити їх почувати себе не комфортно! Дуже співчуваю всім цим людям, але і мовчки дивитись як твою державу і тебе поливають брудом не можу.
23:46, 21 Листопада, 2025
21:39, 16 Листопада, 2025