Лежав у траві біля будинку: у Тернополі з пʼятого поверху випав чоловік
У Тернополі 70-річний чоловік загинув, впавши з п’ятого поверху
Увечері 14 серпня на вул. 15 Квітня трагічно загинув тернополянин. Він випав з вікна п’ятого поверху і помер від отриманих травм.
Місцеві помітили чоловіка, який лежав у траві поруч з будинком, і викликали швидку допомогу та поліцію. Медики, що прибули на місце події, не змогли врятувати постраждалого.
Правоохоронці встановили особу загиблого. Чоловік страждав на психологічні розлади. Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України (вбивство з приміткою нещасний випадок) і продовжує розслідування обставин події.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина