Ландяк працює на окупанта, торгуючи російськими товарами в своєму "Універсамі"

Опубліковано:
18 Листопада, 2015 о 08:23

У магазині “Універсам”, який належить депутату міської ради і керівнику “Громадянської позиції” на Тернопільщині Петру Ландяку, маса російських продуктів і товарів. Частина з них промарковані, частина – ні.  В своїх агітках “Громадянська позиція” використовувала гасло “Російське вбиває”, а зараз це російське активно “впарюють” тернополянам.

 



Деякі з російських товарів замасковані під українські. Такий факт виявили активісти організації “Ідея нації”.

 

– Передвиборча програма складалась з боротьби проти російьких товарів, що чітко видно на агітках, також дещо стосувалось діяльності жеків. Зараз, бачимо, що “Громадянська позиція” на Тернопільщині одне декларує, а інше робить. В магазині, який належить депутату Ландяку, ми помітили чимало російських товарів. Хочемо закликати звертати увагу на свої діяння і почати з себе. Надіємось, що ця брехня депутата “Громадянської позиції” буде почута, – каже голова обласного осередку ГО “Ідея нації” Олексій Станько.

 

Частину товарів активісти виявили ще перед виборами, після виборів нічого не змінилось. Деякі товари замасковані ніби під українські і на них немає маркування, хоч якщо подивитись, то зрозуміло, що виробляються вони в Росії.

 

 
_h37fr9ZheU

57LPu78r0l0bGrOAppKWsMdT0ICOZuGegfe6s0oH-X6sfmz0JhZC6MoihHhPLOfWRcIX9XN7kLvuQk4gCWFL7wrYmOu3XhDbx0ENIdU0iskfPooHN_LupVhtMPpVdyUYltiEreKSiD8j9fgtcICkSPoKnoVC_oOJUuIpcyJX8En95f9M

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
роман Лижник
20:43, 17 Листопада, 2025

Навчав дітей історії навіть на фронті: історія Романа Лижника з Тернопільщини

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: