В одній із європейських онлайн-бібліотек вдалося відшукати старі малюнки, які датуються кінцем ХІХ століттях.
На зображеннях можемо побачити замальовки міст та сіл Тернопільщини. Зокрема, забудову міста Чорткова та села Звиняч (знаходиться у Чортківському районі), деревʼяний храм у селі Скородинці (Чортківський район) та замок у Скала-Подільська.
Перегляньте також:
Автором малюнків є львівський архітектор Юліан Захаревич (1837-1898) зі Львова.
![Село Звиняч, 1890-ті.](https://tenews.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-4-1.jpg)
![Місто Чортків, 1890-ті.](https://tenews.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-1-1.jpg)
![Місто Чортків, 1890-ті.](https://tenews.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-1-1.jpg)
![Скала-Подільська, замок, 1890-ті.](https://tenews.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/4-1-1.jpg)
![Скала-Подільська, замок, 1890-ті.](https://tenews.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/4-1-1.jpg)