“Контракт 18-24” запрацює у Нацгвардії та ДПСУ
“Контракт 18-24” розширюється: більше можливостей для молодих добровольців.
Президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні оголосив про розширення програми “Контракт 18-24, – повідомляє Місто.
- Більше бригад зможуть приймати молодих добровольців.
- Програму поширять на Нацгвардію та прикордонників.
- Усі ефективні підрозділи отримають можливість посилювати оборону.
- 1 рік служби у найкращих підрозділах
- Якісна військова підготовка
- 1 млн грн винагороди
- Соціальні гарантії
Приєднуйся та стань Героєм!
Останні новини:
- Заплатив за пальне наперед і залишився ні з чим: шахраї ошукали жителя Чортківщини
- Бойова робота САУ «Богдана»: як українські гармаші нищать ворога на передовій
- У директора Тернопільської обласної філармонії завершується контракт
- У Бережанському замку під час досліджень виявили нові підвальні приміщення