Робоча група із числа депутатів та спеціалістів міськради, а також обох сторін конфлікту працюватиме над вирішенням питання щодо надання під’їзної дороги для колишніх пайовиків Щепановського. Робоча група має напрацювати компромісне рішення, яке б влаштувало обидві сторони. Ініціатором створення робочої групи виступив депутат міської ради Назар Зелінка.
Перегляньте також:
- Передати показники лічильників жителі Тернополя та області можуть у мобільному додатку «е-Тернопіль»
- Богдан Юлик затягує суди у справі колишнього керівника САД Тернопільщини
Дорога до будівельного майданчика стала причиною конфлікту на житловому масиві “Канада”.
На сесію Тернопільської міської ради, яка відбулася 3 березня, прийшли колишні пайовики Щепановського. Вони просили мерію вирішити питання із під’їзною дорогою до їхнього будівельного майданчика.
Обдурені пайовики Щепановського створили свій житлово-будівельний кооператив “Степана Бандери” і зараз своїми силами намагаються завершити будівництво. Але так склалося, щодо їхньої земельної ділянки, на якій ведеться будівництво, нема під’їзної дороги для проїзду техніки та доставки матеріалів – з одного боку парк, з другого “Зеленбуд”, далі території новобудов, які спорудили інші фірми.
Пайовики просили міську ради посприяти із наданням можливості під’їзду до будівельного майданчика.
Відтак, на порядок денний сесії міської ради було внесено рішення про вилучення із користування земельної ділянки на вулиці Вербицького. Згідно з мотивів суспільної необхідності, пропонувалося вилучити земельну ділянку площею 0,29 га, яка використовується як проїзд загального користування і надати їй статус продовження вулиці Рєпіна.
Простими словами це означає, що ця дорога мала б стати під’їзною до будівельного майданчика пайовиків Щепановського.
Однак такий варіант вирішення проблеми викликав невдоволення у мешканців новобудов, які розташовані на вулиці Вербицького 12, 14, 16 і 22.
Голови ОСББ, які представляють інтереси більше 1500 мешканців, звернулися до депутата свого округу Назара Зелінки.
– Дорога, про яку йдеться, свого часу збудувала фірма “Добробуд”. – пояснює Назар Зелінка. – Компанія за кошти пайовиків вела будівництво включно із дорогою. Тобто ця дорога збудована за гроші мешканців вулиці Вербицького. Після того як дорога стане під’їзною до будівельного майданчика, зрозуміло, що вона буде знищена. Такий підхід до вирішення проблеми одних людей за рахунок інших є неправильним. Тож очевидно, що мешканців вулиці Вербицького це не влаштовує.
Тому Назар Зелінка на сесії міськради запропонував створити робочу, до якої б увійшли депутати та чиновники міськради, а також представники обох сторін конфлікту – від мешканців вулиці Вербицького та від кооперативу “Степана Бандери”.
Пропозиція депутата від округу знайшла підтримку у сесійній залі. Обранці не проголосували за вилучення дороги, яка веде до новобудов по вулиці Вербицького. Натомість вони вирішили створити групу, так як і запропонував Назар Зелінка. Ця робоча група має напрацювати компромісне рішення, яка б влаштувало обидві сторони конфлікту.
Наразі ж, у якості компромісу розглядається такий варіант, що дорога може бути надана для легкої будівельної техніки за обов’язкової умови, що після завершення будівництва вона буде відновлена за кошти членів житлового-будівельного кооперативу “Степана Бандери”.
Водночас мешканці кількох новобудов, що на вулиці Вербицького виступили проти того, щоб міська рада питання обдурених пайовиків вирішувала за їхній рахунок.