Дмитро Ярош на своїй сторінці у Фейсбук поділився інформацією про засідання Проводу НВР “Правий сектор”. Зокрема, на засіданні відбулись і кадрові зміни.
Накреслені шляхи розвитку Руху, обговорені оперативно-тактичні завдання по протидії російсько-імперській агресії та спробі контреволюційному реваншу внутрішнього ворога, прийняті важливі кадрові рішення на всеукраїнському та обласних рівнях.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Герой Небесної Сотні Устим Голоднюк: рабів до раю не пускають
Включаємо добровольців-фронтовиків до партійної діяльності. Вітаємо друга Богему – Андрія Шараскіна з призначенням на посаду Заступника провідника НВР по партійній роботі.
Наснаги тобі, Друже, в боротьбі за державність українського народу!
Слава Україні!