Винайдена японцями і давно випробована в Європі та США технологія QR-кодів нарешті дісталася й до Тернополя.
Перегляньте також:
- Тернопільський музей отримав експонати що нагадують про боротьбу кримськотатарського народу
- В’ячеслав Негода став на бік Тернопільського мистецького коледжу ім. Соломії Крушельницької
Як повідомив журналістам начальник управління стратегічного розвитку міста Юрій Дейнека, для початку такі коди незабаром будуть нанесені на 20 найвизначніших історичних та архітектурних пам’яток обласного центру (зокрема, будівлю Тернопільського замку, Архiкатедральний собор, пам’ятник зірці світової опери Соломії Крушельницькій тощо), відтак з’являться і на всіх більш-менш цінних для ознайомлення об’єктах.
Нагадаємо, QR-код — це спеціальний штрих-код, завдяки якому за допомогою програми-розпізнавача можна прочитати зашифровану інформацію. І якщо ви сфотографуєте такий код смартфоном, то розумний телефон виведе вас на відповідні сайти з повною текстовою та фотоінформацією про той чи інший об’єкт.
Тобто, фотографуючи, приміром, якусь красиву старовинну будівлю, можна буде також дізнатися про неї набагато більше інформації, ніж містять традиційні таблички. Тож нововведення повинно обов’язково сподобатися як гостям міста, так і його мешканцям. Правда, лише тим, у кого є сучасний мобільний телефон із відповідними функціями.