Київський патріархат нагородив медаллю “За жертовність і любов до України” в.о. голови Тернопільської облдержадміністрації Івана Крисака.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Настоятель Свято-Троїцького духовного центру о. Анатолій Зінкевич, вручаючи нагороду сказав, що комісія духовного центру звернулася до Патріарха Філарета з проханням відзначити керівника адміністрації “як одного з провідників розвитку єдиної помісної церкви на Тернопільщині”.
Іван Крисак не очікував цього: “Моя жертовність – це лише маленький початок підтримки української церкви. Я не заслуговую на такі почесті”, – сказав він, визнавши, що нагорода є, радше, стимулом наполегливіше працювати у цьому напрямку.