Ігор Гуда: "Проща в Зарваниці нагадала, що ми всі — одна велика християнська сім’я"

Опубліковано:
19 Липня, 2016 о 19:23
Українці завжди сподівались на Бога у всіх скрутних ситуаціях і сьогодення не виняток, каже тернопільський громадський діяч, директор компанії “Креатор-Буд” Ігор Гуда, який разом з тисячами віруючих взяв участь у Загальнонаціональній прощі в Зарваниці.  Сьогодні Ігор Гуда поділився з нашими читачами своїми думками, які виникли у нього під час Прощі.
“Зарваниця нагадує нам про важливе, вона об’єднує, вона спонукає задуматись про вічне, вона допомагає відділити зерна від полови. Ця неймовірна енергетика, яка відчувається у святому місці, зцілює, надихає до добрих справ. У Марійському духовному центрі в Зарваниці зібралось десятки тисяч віруючих для того, аби помолитись за мир в Україні. Ця молитва була настільки сильна та потужна, що, здавалось, невидимий духовний Покров огорнув всю Україну. 
 
 
Святий Омофор Богородиці і нині є над всією Україною. Недаремно наші предки шукали заступництва у Матері Божої і вона не раз їх рятувала. Українці знають чимало випадків, коли ставались дива і Свята Заступниця брала людей під своє крило. Особливою пошаною користувалась Матір Божа у запорізьких козаків, які були переконані, що саме її заступництво допомагає їм.

Недаремно радянська влада, усі, хто посягав на територію України, так боялись нашої віри, боялись Бога. Цей страх був настільки сильним, що в першу чергу знищували церкви, нав’язували атеїзм, храми перетворювали на склади і стайні. Українська греко-католицька церква довгі роки змушена була ховатись у підпіллі, але це її не зламало. Християни України тільки укріпились у своїй Вірі. Сьогодні Росія, яка пішла на нас війною, точно так само боїться нашої віри, тому усіляко намагається нав’язати кремлівські погляди через Московський патріархат. Але наша Церква сильна, вона вистояла колись, вона не зламається зараз.У Зарваниці ми мали велике щастя молитись за майбутнє країни, за наш мир, добробут, за силу і перемогу. Ми знову спрямовуємо погляди до небес і просимо Господа бути поруч у нелегку хвилину.  Папа проголосив 2016 рік Ювілейним на честь Божого Милосердя. Ми надіємось на його Милосердя до нас, але і мусимо пам’ятати про своє звання “християни”. Ми теж маємо бути поступливі, добрі, чуйні, ми маємо підтверджувати свій статус християнина.  Часто маємо нагоду допомогти ближньому, проявити своє милосердя. При найпершій же нагоді ми маємо простягати руку допомоги. 

Проща у Зарваниці дала можливість згадати, хто ми є, відчути, що всі християни — одна велика сім’я, і, найважливіше, це ще одна нагода стати трохи ближче до Бога».

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Мирослав Домбрович
20:02, 14 Липня, 2024

Мирослав Домбрович: «Ворог розуміє лише силу, тому нам треба зміцнюватися та давати відсіч»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: