Сьогодні Гусятинська громада навколішки з лампадками зустріла тіло Героя Богдана Ількевича. Як повідомили на сторінці громади, житель села Личківці Богдан Ількевич загинув 8 квітня 2025 року, виконуючи бойове завдання біля населеного пункту Юнаківка Сумського району Сумської області.
Перегляньте також:
- Воїну Роману Юзві з Великогаївської громади – навіки 26
- На Тернопільщині в останню путь провели Героя Олександра Вінічука
Сьогодні о 19:00 відбудеться парастас за військовослужбовцем Богданом. Завтра, 4 травня, о 14:00 у селі Личківці розпочнеться похорон воїна.
Мешканців громади закликають прийти та віддати шану воїну.
«У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного сина України. Важко усвідомлювати, що знову втрачаємо найкращих. Вічна пам’ять військовослужбовцю, щирі співчуття родині…», – написали на сторінці громади.
З метою вшанування пам’яті Богдана Ількевича, 3 та 4 травня 2025 року в Гусятинській територіальній громаді оголошено днями жалоби. На знак скорботи за воїном, місцевих просять приспустити Державний Прапор України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та вшанувати пам’ять військовослужбовця хвилиною мовчання. Також громадян просять обмежити проведення розважальних заходів, не включати гучної музики.
Вічна пам’ять Герою!