Голова Шумської громади Вадим Боярський задекларував майже 895 тисяч гривень зарплати за рік
Керівник Шумської громади Вадим Боярський у 2025 році, згідно з декларацією, не придбав нової нерухомості. У документі залишаються ті ж об’єкти майна, які посадовець вказував раніше.
Водночас зарплата голови громади за рік помітно зросла.
Яку нерухомість задекларував посадовець
У декларації Вадима Боярського вказані земельні ділянки та житлова нерухомість у Шумську і Тернополі.
Зокрема, йдеться про майже 12 сотих землі у Шумську, житловий будинок площею 85 квадратних метрів, ще півтори сотки землі у райцентрі, а також квартиру в Тернополі площею 47 квадратних метрів.
Нової нерухомості за 2025 рік у декларації не зазначено.
Автомобілів у декларації немає
Згідно з поданими даними, автомобілів у сім’ї Боярських офіційно не задекларовано.
Зарплата голови громади зросла
Якщо у 2024 році Вадим Боярський отримав майже 678 тисяч гривень зарплати, то за 2025 рік його дохід за основним місцем роботи становив уже понад 895 тисяч гривень.
Дружина посадовця задекларувала понад 373 тисячі гривень зарплати у ДСНС. Також у декларації вказано ще майже 478 тисяч гривень доходу від відчуження майна.