Новий гурт Сашка Положинського «Був’є» порадував своїх прихильників новою піснею. Чи точніше – новим звучанням старої пісні Віктора Павліка.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Кавер на одну з композицій співака гурт представив на своїх сторінках сьогодні, 17 березня. «Був’є» долучилися до проекту «З Новим ROCKОМ. Віктор Павлік та друзі».Разом з Павліком хлопці записали кавер на пісню «Бо в сні відлітаю».
«В цьому проекті нові рок-гурти записали кавер-версії на мої пісні з репертуару, приблизно 1992 – 2015 років. У всіх піснях я теж беру участь – співаю або приспів, або куплет», – розповідає Віктор Павлік.
Презентація диска каверів відбудеться першого квітня у київському розважальному центрі «КосМікс».