Головний «транспортник» Тернополя знищує тролейбусне депо?

Опубліковано:
15 Липня, 2016 о 15:23

Начальника управління транспорту і зв’язку Тернопільської місткої ради звинувачують у доведенні до банкрутства комунального підприємства «Тернопільелектротранс», – пише БезТабу.

 



Відомий тернопільський блогер Антон Марчевський пропонує замінити Ігоря Мединського на незацікавлену особу, адже чиновник зацікавлений у збільшенні обсягів приватних перевезень Тернополем. Раніше Мединський очолював Асоціацію перевізників Тернополя, простіше кажучи «маршрутників». Тепер, керуючи управлінням, створює збиткові маршрути для тролейбусів.

 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
«Яма»
11:24, 9 Лютого, 2026

Я вoюю, щoб мoя oнучка рoсла під мирним небoм, – гoлoвний сержант 50 oкремoї артилерійськoї бригади з Тернoпoля

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: